Partneři v ČR

Partneři v Německu


Generální partner

BRABEC vzduchotechnika, s. r. o. - přední odborníci v oblasti klimatizace a vzduchotechniky a společensky odpovědný generální partner projektu REVOLUTION TRAIN, díky kterému se (ve) vlaku mnohem lépe dýchá.


Hlavní partneři

Národní protidrogová centrála SKPV PČR - specializovaný policejní útvar s celostátní působností. Jako součást represivních složek podporuje i smysluplné preventivní projekty a pomáhá týmu REVOLUTION TRAIN po odborné stránce.

Policejní prezidium České republiky
Ministerstvo vnitra České republiky
České dráhy, a. s. - národní dopravce a také dopravce protidrogového vlaku REVOLUTION TRAIN. Díky lokomotivám ČD a skvělé spolupráci s vedením a zaměstnanci se náš preventivní program dostane za všemi návštěvníky na jejich oblíbené nádraží.
Pořádková a zásahová služba, s. r. o. - specialisté na poskytování zásahových služeb, udržování veřejného pořádku, ostrahu, zabezpečení budov a mnoho dalšího zajišťují, že je vybavení protidrogového vlaku v naprostém bezpečí.
Česko-německý fond budoucnost - organizace, která pomáhá stavět mosty mezi Čechy a Němci. Díky ČNFB se podařilo vytvořit nákladnou německou verzi vlakového preventivního programu a z projektu REVOLUTION TRAIN se stal mezinárodní fenomén.
E.ON Česká republika, s. r. o. - tradiční energetický partner, dodavatel elektřiny a zemního plynu především na jihu Čech a Moravy a také první firma, která kompletně zajistila třídenní zastávku REVOLUTION TRAIN ve svém domovském městě.


Další partneři
O nás Aktuální projekt Revolution Train Další projekty Staňte se součástí Nového Česka

KONTAKTY KARIÉRA NAPSALI O NÁS PRO MÉDIA